Regeneracja wtryskiwaczy Przemyśl

Zapraszamy do skorzystania z oferty regeneracji wtrysków w  Przemyślu. Decyzja zakupie silnika diesla najczęściej powodowana jest bardzo wysoką żywotnością jednostki napędowej tego typu. Znacznie mniejszym problemem jest też już dzisiaj ekologiczność silników diesla. Trzeba jedynie mieć na uwadze, że częścią silnika, która będzie miała ogromne znaczenie dla jego prawidłowej pracy, jest wtrysk. Dzisiaj jest to najczęściej zaawansowany wtrysk commonrail. Ten element nie jest niestety aż tak wytrzymały i potrzebuje okresowej regeneracji.

Naprawa wtrysków Przemyśl

Naprawa wtryskiwaczy Przemyśl to rozwiązanie nie tyle zalecane, co wręcz konieczne. Jeśli regeneracja wtryskiwaczy Przemyśl nie zostanie wykonana na czas, dojść może do poważnej usterki, która będzie skutkowała koniecznością wymiany wielu elementów. Niezależnie od tego, czy za nasz wtrysk odpowiada Bosch, Delphi, Denso czy Siemens VDO Continental, części zamienne są niestety drogie lub bardzo drogie. Regeneracja jest sposobem na przynajmniej częściowe uniknięcie ich zakupu.

Najczęściej regeneracja wtrysku ogranicza się do jego czyszczenia, regulowania oraz testowania, co wiąże się też z uzyskaniem specjalnego kodu charakterystyki pracy wtrysku. Jeśli naprawa będzie ograniczona tylko do tego, jej koszt będzie wynosił kilkadziesiąt do stu złotych. Większe koszty pojawiają się w sytuacji, kiedy jakiś element nie nadaje się do regeneracji i trzeba go wymienić.
Szczególnym przypadkiem są tutaj zwłaszcza wtryskiwacze common piezoelektryczne, najbardziej zaawansowane technologicznie wtryskiwacze na rynku, w przypadku których wymagane są dodatkowe kompetencje i jeszcze bardziej zaawansowany sprzęt.

12 miesięcy gwarancji bez limitu kilometrów. Więcej informacji: 662-149-697