Przyjmujemy pojazdy do demontażu z terenu województwa Podkarpackiego oraz Małopolskiego w każdym stanie technicznym:

  • Wyceniamy każdy pojazd indywidualnie,
  • Płacimy gotówką za każdy kompletny pojazd w momencie jego odbioru,
  • Pojazdy odbieramy własnym transportem w dogodnym dla Klienta czasie,
  • Wystawiamy zaświadczenie o złomowaniu pojazdu.

Aby uzyskać bezpłatną wycenę pojazdu, prosimy wybrać właściwy rejon:

Złomowanie pojazdów z firmą Impresja jest bardzo proste. Jesteśmy w stanie przyjąć niemalże każdy samochód. Zarówno pojazdy w pełni sprawne, jak i takie, które nie są w stanie samodzielnie poruszać się po drodze ze względu na ich stan techniczny. Prowadzony przez nas auto złom jest w stanie zapewnić transport samochodu do naszej stacji demontażu pojazdów. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego celem ustalenia wszystkich warunków odbioru auta.
Złomowanie pojazdów możliwe jest zarówno w stosunku do samochodów kompletnych, niekompletnych oraz takich, które na przykład w wyniku zdarzenia drogowego zostały znacznie uszkodzone. Co do zasady stacja demontażu pojazdów płaci za każdy kompletny pojazd, zaś samochody niekompletne oraz znacznie uszkodzone podlegają indywidualnej wycenie. Wypłata gotówki następuje w momencie przekazania pojazdu do demontażu. W przypadku decyzji o złomowaniu pojazdu warto upewnić się, czy pojazd posiada czytelny numer VIN pozwalający na jego identyfikację.
Jako profesjonalny auto złom staramy się maksymalnie uprościć działanie naszej usługi oraz czynić ją przyjazną dla Klienta. Kasacja pojazdów, jaką wykonuje nasza stacja demontażu, oznacza miedzy innymi wydanie odpowiednich dokumentów potwierdzających to zdarzenie. Właściciel pojazdu otrzymuje od nas zaświadczenie o demontażu pojazdu, które stanowi podstawę prawną dla właściciela samochodu do rozwiązania polisy OC oraz odzyskania części zapłaconej składki, a także wypełniony wniosek o wyrejestrowanie pojazdu, który wraz z zaświadczeniem o demontażu należy przedłożyć w Wydziale Komunikacji celem wyrejestrowania pojazdu.
Proces złomowania można rozpocząć także poprzez wypełnienie specjalnego formularza dostępnego na naszej stronie internetowej.

Obsługujemy głównie następujące lokalizacje:

Województwo Małopolskie: