Jesteśmy aktywnym członkiem Stowarzyszenia Forum Recyklingu Samochodów (FORS) od samego początku jego powstania – tj. od 1998r. Stowarzyszenie zrzesza ok. 200 członków, z czego zdecydowaną większość stanowią przedsiębiorcy prowadzący stacje demontażu.

FORS od lat aktywnie uczestniczy w procesach konsultacji projektów ustaw i rozporządzeń, które dotyczą recyklingu pojazdów i gospodarki odpadami.

Prowadzi stronę internetową www.fors.pl, na której można znaleźć aktualności z branży, porady techniczne, porady prawne, dane statystyczne – część tych informacji jest dostępna jedynie członkom.

Działalność Stowarzyszenia to również organizowane co roku spotkania informacyjne, konferencje, wyjazdy szkoleniowe (krajowe i zagraniczne). FORS nie zamyka się wyłącznie na polski rynek demontażu pojazdów. Jest członkiem EGARA – grupy europejskich stowarzyszeń recyklingu pojazdów oraz monitoruje system recyklingu pojazdów w innych krajach. Delegacje członków Stowarzyszenia FORS odwiedziły większość krajów europejskich oraz Japonię, USA i Brazylię, poznając tamtejsze rozwiązania techniczne i funkcjonowanie rynku recyklingu pojazdów.