Regeneracja turbosprężarek Rzeszów

 

Serwis pojazdu to zawsze zadanie, którego celem ostatecznym jest zapewnienie odpowiedniego funkcjonowania całego auta. Ma to szczególne znaczenie w sytuacji, kiedy potrzebna jest naprawa turbosprężarek, ponieważ regeneracja turbosprężarek Rzeszów jest najczęściej konieczna ze względu na pojawienie się problemu z innym elementem pojazdu lub jego nieprawidłową eksploatacją. Staramy się, by nasza usługa łączyła w sobie sam serwis pojazdu z szeroko zakrojonymi konsultacjami związanymi z wykorzystywaniem turbiny w codziennej pracy. Naszym celem jest sprawienie, by kolejna regeneracja turbosprężarek Rzeszów nie była już potrzebna. Jest to cel realny.

Naprawa turbosprężarek Rzeszów

Turbina to wyjątkowo skomplikowane urządzenie działające w oparciu o bardzo prostą zasadę.Turbina Rzeszów musi być idealna, żeby prawidłowo działać i nie da się ukryć, że w przypadku regeneracji turbiny Katowice nasze zadanie jest wyjątkowo ambitne.

Turbiny samochodów trafiające w nasze ręce są rozkładane na czynniki pierwsze i każdy ich element jest skrupulatnie oceniany. Elementy dające się zregenerować czyścimy z wykorzystaniem piaskarek oraz myjki ultradźwiękowych, a elementy nie rokujące dobrze wymieniamy na markowe części nowe.

Naprawa turbosprężarek największe wyzwanie stanowi w kwestii ich odpowiedniego wyważenia. Wykorzystujemy w tym celu odpowiednie urządzenia, które najpierw wyważają elementy ruchome turbiny w czasie spoczynku, a następnie symulują typową pracę, jaką wykonuje turbina, by zweryfikować i doszlifować zastosowane ustawienia. Nasza praca jest skończona, kiedy turbina jest nie do odróżnienia od urządzenia prosto z fabryki.Tylko taka zamiana pozwala na uzyskanie odpowiednich parametrów zregenerowanego urządzenia.

12 miesięcy gwarancji bez limitu kilometrów. Więcej informacji: 662-149-697