Regeneracja wtryskiwaczy Leżajsk

 

Silniki diesla, chociaż nie do końca ekologiczne, wciąż wybieramy bardzo chętnie ze względu na ich imponującą trwałość. Niestety, sam silnik jest bardzo wytrzymały i często wręcz nie do zajechania, ale elementy współpracujące z silnikiem już niestety tak wytrzymale nie są. Jeśli nie zadbamy o nie odpowiednio, możemy doprowadzić do sytuacji, w której dojdzie do awarii, której koszt naprawy zwali nas z nóg. Najczęściej problem w silnikach diesla powoduje wtrysk paliwa. Na szczęście regeneracja wtryskiwaczy Leżajsk to usługa bardzo tania, która w dodatku przeprowadzana jest w krótkim czasie.

Naprawa wtrysków Leżajsk

Współczesne diesle już nie klekoczą, jak to było jeszcze całkiem niedawno. Za zmianę kultury pracy jednostki napędowej odpowiada zaawansowany technologicznie wtrysk commonrail, dzięki któremu silnik działa równo, miarowo. Wtryskiwacze commmon piezoelektryczne są jednak jeszcze bardziej podatne na zużycie, niż ich bardziej prymitywne odpowiedniki. Mimo wszystko, nie są to elementy, których regeneracja byłaby niemożliwa.

Naprawa wtryskiwaczy Leżajsk może sprawić, że urządzenia takich marek, jak przede wszystkim Bosh, Delphi, Denso oraz Siemens VDO Continental będą działały jak nowe. Wymagany jest do tego przede wszystkim odpowiedni sprzęt, a czasami też wymiana niektórych elementów, co powoduje największe koszty, ale zazwyczaj wystarczy jedynie odpowiednie termiczne czyszczenie usuwające zabrudzenia stałe z wtryskiwaczy.

Elementem kluczowym jest tutaj zawsze odpowiednia regeneracja polegająca na kalibracji urządzenia, zakończona uzyskaniem nowego kodu charakterystyki pracy wtryskiwacza. Prawidłowe przejście zregenerowanego wtryskiwacza wszystkich testów daje klientowi gwarancję, że podejmujący się tego zadania zakład zrealizował swoje zadanie prawidłowo. Gwarancja nie ma oczywiście jedynie ustnego charakteru. Zregenerowane wtryskiwacze objęte są roczną gwarancją serwisową. W tym czasie ich praca powinna być idealna.

12 miesięcy gwarancji bez limitu kilometrów. Więcej informacji: 662-149-697