Pompy wtryskowe typu commonrail to rewolucja w motoryzacji. Równocześnie jednak pompy wtryskowe Leżajsk to wyzwanie dla ich posiadaczy, ponieważ nieprawidłowa praca tych elementów skutkuje nieprawidłową pracą całego silnika. Zdarza się, że potrzebna jest regeneracja pomp wytryskowych.

Regeneracja pomp wtryskowych Leżajsk

Prowadzona przez naszą firmę naprawa pomp wtryskowych to gwarancja, że urządzenie będzie pracowało w sposób optymalny przez co najmniej 12 miesięcy od momentu wykonania naprawy i regulacji. Za każdym razem naprawa pomp wtryskowych Leżajsk rozpoczyna się od dokonania wstępnej oceny stanu elementu. Niestety, nie zawsze naprawa jest możliwa, a w niektórych przypadkach skala uszkodzenia elementu może być też tak duża, że naprawa będzie nieopłacalna. W znakomitej większości przypadków części, które trzeba wymienić oraz niewielka opłata za robociznę okażą się zdecydowanie lepszą inwestycją, niż wymiana całego podzespołu. Trzeba mieć na uwadze, że pompy commonrail to urządzenia specjalistyczne, sprzęt o wielkiej precyzji, który kupowany w charakterze części zamiennych jest drogi.

Serwis pomp wtryskowych Leżajsk

Skuteczna naprawa pompy wtryskowej możliwa jest tylko z wykorzystaniem odpowiedniego sprzętu, w tym specjalistycznych mikroskopów służących do oceny stanu faktycznego odebranej do naprawy pompy, jak i specjalnych komputerów diagnostycznych. Wykorzystanie diagnostyki komputerowej oznacza gwarancje dla Klienta, że pompa commonrail została wyregulowana w sposób idealny i jej praca w żaden sposób nie odstępuje od norm wyznaczonych przez producenta. Po regeneracji Klient otrzymuje specjalny raport z testów.

Naprawiamy pompy wtryskowe:

– Bosch common rail CP1, CP1H oraz CP3
– Delphi common rail DFP.1 oraz DFP.3
– Siemens VDO Continental common rail jedno i dwu-zaworowe
– Denso common rail HP2 oraz HP3

Testy przeprowadzamy na urządzeniu BOSCH EPS815. Do każdej regeneracji załączamy protokół z przeprowadzonych testów końcowych.

Wycena naprawy i weryfikacja uszkodzeń – 100zł brutto.

Naprawa pompy wtryskowej: 350zł brutto + koszt części zamiennych.
12 miesięcy gwarancji bez limitu kilometrów.
Więcej informacji: 662-149-697