Nowe pompy wtryskowe dla nowoczesnych silników to duży wydatek. Jest to też zazwyczaj wydatek niepotrzebny, ponieważ pracujące nierówno pompy wtryskowe Przemyśl niemal zawsze mogą być poddane specjalnemu procesowi regeneracji, który doprowadzi je do idealnego stanu na długi okres czasu. Prowadzony przez nas serwis pomp wtryskowych oferuje gwarancję, że przez co najmniej 12 miesięcy zregenerowane urządzenie będzie pracować idealnie.

Dokładna regeneracja pomp wtryskowych

Regeneracja pomp wtryskowych Przemyśl jest zadaniem bardzo precyzyjnym, które można skutecznie wykonać jedynie z wykorzystaniem odpowiedniego sprzętu. Naprawa pomp wtryskowych bez jego wykorzystania jest teoretycznie możliwa, ale mechanik podejmujący się takiego zadania nie jest w stanie zagwarantować, że urządzenie będzie pracowało z odpowiednimi parametrami. Naprawa pomp commonrail musi być zawsze zakończona procesem kalibracyjnym. Nasz serwis pomp wtryskowych prowadzi ją za pomocą specjalnego komputera, który porównuje pracę pompy ze specyfikacją producenta. Klient zawsze otrzymuje wydruk z przeprowadzonych testów.

Naprawa pomp wtryskowych Przemyśl w praktyce

W procesie naprawy pompa jest demontowana na części składowe, które następnie oceniane są pod kątem przydatności do dalszej pracy. Oznacza to przede wszystkim wykrywanie mikrouszkodzeń, które powodowałyby jej niestabilną pracę. Na podstawie takich oględzin specjalista określa, które części mogą zostać wykorzystane ponownie, a które będą musiały być wymienione na nowe. Sporządzany jest kosztorys prac i kiedy zostanie on zaakceptowany przez Klienta, naprawa wykonywana jest w najkrótszym możliwym czasie.

Naprawiamy pompy wtryskowe:

– Bosch common rail CP1, CP1H oraz CP3
– Delphi common rail DFP.1 oraz DFP.3
– Siemens VDO Continental common rail jedno i dwu-zaworowe
– Denso common rail HP2 oraz HP3

Testy przeprowadzamy na urządzeniu BOSCH EPS815. Do każdej regeneracji załączamy protokół z przeprowadzonych testów końcowych.

Wycena naprawy i weryfikacja uszkodzeń – 100zł brutto.

Naprawa pompy wtryskowej: 350zł brutto + koszt części zamiennych.
12 miesięcy gwarancji bez limitu kilometrów.
Więcej informacji: 662-149-697