Zapewniamy transport pojazdów przeznaczonych do demontażu z terenu województwa podkarpackiego w tym powiatu leżajskiego i okolic.

Jeśli jesteś zainteresowany sprzedażą swojego pojazdu wystarczy wypełnić poniższy formularz lub prosimy o kontakt: 16-648-35-00 wew. 5

Paliwo (wybierz poprawne)

Do złomowania pojazdu potrzebne jest:

  • dowód rejestracyjny, lub zaświadczenie z wydziału komunikacji potwierdzające dane pojazdu
  • karta pojazdu (jeżeli była wydana)
  • pojazd z czytelnymi numerami VIN, wraz z tablicami rejestracyjnymi
  • właściciel z dowodem tożsamości, lub osoba upoważniona przez właściciela (pobierz druk)

Wygodne złomowanie pojazdów Leżajsk

Auto złom Leżajsk to sposób na pozbycie się samochodu, który nie prezentuje już wystarczającego stanu technicznego, by bezpiecznie i wygodnie poruszać się po drogach lub został kompletnie zniszczony w wyniku wypadku. Impresja, stacja demontażu pojazdów Leżajsk, będzie w stanie odebrać samochód bezpośrednio od właściciela w Leżajsku i w okolicach tego miasta. Wystarczy wcześniej umówić warunki przekazania samochodu. Gwarantujemy przystosowanie się do możliwości naszych klientów.

Wygodny auto złom Leżajsk

Oferowane przez nas złomowanie pojazdów Leżajsk to usługa stawiająca przede wszystkim na wygodę. Rozumiemy, że niesprawny samochód to obciążenie dla naszych klientów i kasacja pojazdów Leżajsk jest rozwiązaniem poniekąd na nich wymuszonym. Dlatego oferujemy możliwość przekazania nam samochodu za gotówkę oraz jesteśmy bardzo wyrozumiali pod względem stanu przekazywanych nam pojazdów. Jeśli tylko możliwe jest odczytanie numeru VIN samochodu oraz kompletne są wszystkie dokumenty wymagane do przekazania własności pojazdów, na pewno zaoferujemy Klientowi cenę, po której nasz szrot Leżajsk będzie skłonny przyjąć pojazd.

Prowadzony przez nas auto złom Leżajsk dostosowuje się do potrzeb Klientów i minimalizuje formalności związane ze złomowaniem. Od ręki wystawiamy wszystkie niezbędne dokumenty. Każdą transakcję prowadzi indywidualnie nasz przedstawiciel handlowy, z którym można skontaktować się telefonicznie. Dla przyspieszenia procedur można także wykorzystać nasz specjalny formularz internetowy, poprzez który przesyła się wszystkie niezbędne dokumenty. Po ich analizie to my skontaktujemy się z Klientem proponując gotową ofertę.