Zapewniamy transport pojazdów przeznaczonych do demontażu z terenu województwa podkarpackiego w tym z powiatu jarosławskiego.

Jeśli jesteś zainteresowany sprzedażą swojego pojazdu wystarczy wypełnić poniższy formularz lub prosimy o kontakt: 16-648-35-00 wew. 5

Paliwo (wybierz poprawne)

Zaświadczenie o złomowaniu pojazdu rozwiązuje polisę OC!!

Do złomowania pojazdu potrzebne jest:

  • dowód rejestracyjny, lub zaświadczenie z wydziału komunikacji potwierdzające dane pojazdu
  • karta pojazdu (jeżeli była wydana)
  • pojazd z czytelnymi numerami VIN, wraz z tablicami rejestracyjnymi
  • właściciel z dowodem tożsamości, lub osoba upoważniona przez właściciela (pobierz druk)

Proste złomowanie pojazdów Jarosław

Złomowanie pojazdów Jarosław może być bardzo proste i dochodowe. Wystarczy, że zdecydujesz się skorzystać z usług stacji demontażu Impresja Jarosław, która przygotowana jest do obsługi każdego Klienta, w tym dla którego handel samochodami nie jest podstawą działalności. Rozumiemy, w jakiej sytuacji znalazł się ktoś, kogo interesuje auto złom Jarosław i dlatego jesteśmy najlepszym partnerem w tej kwestii w okolicach Jarosławia.

Auto złom Jarosław płaci gotówką

Jeśli masz samochód wymagający złomowania, nasz szrot Jarosław go przyjmie. Jesteśmy w stanie odkupić każdego rodzaju samochód niezależnie od tego, czy jest sprawny, czy nie. Nasz auto złom Jarosław wyśle lawetę pod adres w Jarosławiu lub w jego okolicach w terminie wygodnym dla Klienta. Zapraszamy do kontaktu za pomocą specjalnego formularza internetowego, który można wypełnić w dowolnym spersonalizowaną ofertę. Do każdej transakcji podchodzimy w pełni indywidualnie. Alternatywnie można zadzwonić do naszego biura i bezpośrednio skontaktować się z naszymi przedstawicielami.

Stacja demontażu Jarosław przyjmuje także samochody zdekompletowane i mocno zniszczone w wypadkach samochodowych. Niezbędne jest przekazanie nam wszystkich dokumentów wymaganych prawnie przy kasacji samochodu oraz konieczna jest możliwość zidentyfikowania numeru VIN pojazdu. W każdym przypadku prowadzona jest indywidualna wycena zależna od stanu pojazdu i jego typu.

Za samochody płacimy gotówką. Staramy się minimalizować niezbędne formalności tak, by całość transakcji została przeprowadzona w czasie jednego spotkania i Klient od razu otrzymał wszystkie niezbędne dokumenty.