Zapewniamy transport pojazdów przeznaczonych do demontażu z terenu województwa podkarpackiego.

Jeśli jesteś zainteresowany sprzedażą swojego pojazdu wystarczy wypełnić poniższy formularz lub prosimy o kontakt: 16-648-35-00 wew. 5

Paliwo (wybierz poprawne)

Do złomowania pojazdu potrzebne jest:

  • dowód rejestracyjny, lub zaświadczenie z wydziału komunikacji potwierdzające dane pojazdu
  • karta pojazdu (jeżeli była wydana)
  • pojazd z czytelnymi numerami VIN, wraz z tablicami rejestracyjnymi
  • właściciel z dowodem tożsamości, lub osoba upoważniona przez właściciela (pobierz druk)

Zaświadczenie o złomowaniu pojazdu rozwiązuje polisę OC!!

Złomowanie samochodu Przeworsk przebiegnie najszybciej i najkorzystniej we współpracy z firmą Impresja. Prowadzony przez nas auto złom posiada duże doświadczenie w kasacji pojazdów, co pozwoliło nam ograniczyć do minimum formalności związane z tym procesem oraz skrócić jego czas. Nasza stacja demontażu posiada własne lawety, dzięki czemu transport niesprawnych samochodów do kasacji nie stanowi dla nas żadnego problemu. Jest to kłopot, który możemy zdjąć z barków właściciela samochodu.
Nasz auto złom Przeworsk przyjmuje samochody kompletne i niekompletne, w których istnieje możliwość odczytania numeru VIN. Za każdym razem wycena samochodu przebiega indywidualnie, co oznacza, że Klient nie spotka się z odmową tylko dlatego, że czegoś w jego samochodzie brakuje lub jest znacznie uszkodzone. Każdy zaoferowany nam samochód spotka się konkretną i kompleksową ofertą.
Kontakt z naszymi przedstawicielami możliwy jest za pomocą telefonu bezpośrednio do naszej firmy lub poprzez specjalny formularz przygotowany do przesłania niezbędnych dokumentów lub zdjęć samochodu. Wykorzystując jedną z powyższych formy kontaktu Klient ma możliwość załatwienia sprawy on-line, oraz otrzymuje gwarancję obsługi na najwyższym poziomie w tym ustalenia dogodnego dla Siebie terminu odbioru samochodu. Kolejnym etapem jest moment przekazania pojazdu oraz wypłacenia pieniędzy za pojazd.
Za wszystkie skupowane przez nas kompletne samochody płacimy gotówką. Nasza stacja demontażu pojazdów dba także o kwestie prawne. Klienci każdorazowo otrzymują od nas zaświadczenie o złomowaniu pojazdu oraz wniosek o wyrejestrowanie auta akceptowany przez wszystkie wydziały komunikacji. Data wpisana na dokumencie potwierdzającym złomowanie jest datą wiążącą dla firmy ubezpieczeniowej w kontekście rozwiązania ubezpieczenia OC pojazdu oraz innych fakultatywnych polisy ubezpieczeniowych dotyczących niniejszego samochodu. Na podstawie uzyskanych od nas dokumentów może dochodzić o zwrot nadpłaconych w związku z tym składek.