Zapewniamy transport pojazdów przeznaczonych do demontażu z terenu województwa podkarpackiego.

Jeśli jesteś zainteresowany sprzedażą swojego pojazdu wystarczy wypełnić poniższy formularz lub prosimy o kontakt: 16-648-35-00 wew. 5

Paliwo (wybierz poprawne)

Do złomowania pojazdu potrzebne jest:

  • dowód rejestracyjny, lub zaświadczenie z wydziału komunikacji potwierdzające dane pojazdu
  • karta pojazdu (jeżeli była wydana)
  • pojazd z czytelnymi numerami VIN, wraz z tablicami rejestracyjnymi
  • właściciel z dowodem tożsamości, lub osoba upoważniona przez właściciela (pobierz druk)

Zaświadczenie o złomowaniu pojazdu rozwiązuje polisę OC!!

Profesjonalne złomowanie pojazdów Podkarpackie

Jeśli jesteś mieszkańcem Podkarpacia i posiadasz samochód, który chcesz zezłomować, to Impresja będzie dla Ciebie najlepszym partnerem. Prowadzony przez nas szrot Podkarpackie to oferta przeznaczona przede wszystkim dla mieszańców województwa podkarpackiego. Związane jest to z faktem, iż nasz auto złom dysponuje własnymi lawetami i za ich pomocą możemy odebrać od Klienta niesprawny lub niedopuszczony do ruchu samochód w terminie dla Klienta dogodnym.

Auto złom Podkarpackie za gotówkę

Złomowanie pojazdów z naszą firmą to możliwość natychmiastowego uzyskania gotówki za pozostawiany pojazd. Stacja demontażu pojazdów Impresja obejmującą swoim zasięgiem całe Województwo Podkarpackie przyjmuje wszystkie samochody niezależnie od ich stanu technicznego czy kompletności. Zaawansowana korozja elementów oraz poważne uszkodzenia powstałe w wyniku wypadku, a nawet wstępny demontaż pojazdu nie są dla nas przeszkodzą. Nasza kasacja pojazdów na Podkarpaciu prowadzona jest zawsze w sposób zindywidualizowany, co oznacza, że nasi przedstawiciele handlowi dokonają każdorazowo wyceny przedstawionego nam samochodu i to Klient ostatecznie zdecyduje, czy propozycja przedstawiona mu przez auto złom Podkarpackie jest do zaakceptowania.
Dokładamy wszelkich starań, by formalności nie były obciążeniem dla naszych Klientów. Złomowanie pojazdów Podkarpackie zawsze kończy się wystawieniem odpowiednich dokumentów, na mocy których samochód jest wyrejestrowany. Dzięki naszym dokumentom Klient ma możliwość wystąpienia o zwrot składek na ubezpieczenie pojazdu za okres, w którym z ubezpieczenia nie będzie korzystał.