Regeneracja pompowtryskiwaczy Przemyśl

Regeneracja pompowtryskiwaczy Przemyśl to opcja, która pozwala na uzyskanie sprawnego pompowtryskiwacza i zaoszczędzenie przy tym od kilku do nawet kilkunastu tysięcy złotych, w przypadku najdroższych silników profesjonalnych. Jest to różnica niebagatelna i wymaga wyjątkowo specjalistycznych warunków pracy. Mimo to, serwis pompowtryskiwaczy jest jak najbardziej możliwy, a jego efekty są równie dobre, co wymiana elementu na nowy.

Naprawa pompowtryskiwaczy Przemyśl

Części do pompowtryskiwaczy to zdecydowanie mniejszy koszt od zakupu całego urządzenia, ponieważ pompowtryskiwacze łączą w sobie pompy i wtryskiwacze, które odpowiadały za mechanizm wtryskowy w trochę starszych silnikach. Nowa technologia stanowi ważny krok do przodu, ponieważ połączenie pompy z wtryskiwaczem w jednej obudowie pozwoliło na wyeliminowanie wielu wrażliwych miejsc, które w dodatku ograniczały efektywność wtrysku i tym samym całego silnika. Skutkiem ubocznym takiego działania stało się jednak znaczne podniesienie poziomu technicznego skomplikowania urządzenia i w praktyce, przy wymianie, konieczne jest wymienienie nie fragmentu mechanizmu, ale jego całości. Koszty takiego rozwiązania są zaporowe.

Naprawa pompowtryskiwaczy Przemyśl polega na rozłożeniu pompowtryskiwacza na części i ich dokładnej analizie. Na tym etapie serwis dokonuje wyceny naprawy, ponieważ niektóre elementy najpewniej będą wymagały wymiany. Podnosi to cenę operacji. Przy naprawach stosuje się części firmy Bosch i innych producentów. Sama naprawa to dokładne czyszczenie części m.in. przy użyciu lasera oraz ultradźwięków, w zależności od potrzeb, a potem konieczne jest bardzo dokładne wyregulowanie urządzenia. Na dowód, że naprawa przebiegła prawidłowo, a zregenerowane urządzenie w niczym nie ustępuje nowemu, warsztat przekazuje specjalne raporty z przeprowadzonych testów. W ten sposób można mieć absolutną pewność, że odbiera się urządzenie w niczym nie ustępujące fabrycznie nowym pompowtryskiwaczom.

12 miesięcy gwarancji bez limitu kilometrów. Więcej informacji: 662-149-697