Regeneracja wtryskiwaczy Rzeszów

Silnik diesla kupiłeś, by służył ci przez długie lata niezależnie od tego, jak bardzo intensywnie będziesz go wykorzystywać. Był to oczywiście bardzo dobry wybór, ponieważ żaden inny silnik spalinowy nie jest w stanie nawet zbliżyć się do żywotności oferowanej przez silnik wysokoprężny. Musisz jednak pamiętać, że osprzęt silnika diesla nie jest już tak wytrzymały i trzeba zwracać baczną uwagę na jego wyposażenie, by nie doszło do kosztownych awarii. Jednym z kluczowych elementów dla prawidłowego działania silnika diesla jest idealny wtrysk paliwa.

Naprawa wtrysków Rzeszów

Regeneracja wtryskiwaczy Rzeszów to czynność, którą powinieneś wykonywać regularnie. Oczywiście nie we własnym zakresie, bo od kiedy pojawił się wtrysk common rail, nie jest w zasadzie możliwe poradzenie sobie z tą czynnością nie tylko bez odpowiedniego, bardzo zaawansowanego sprzętu, ale także doświadczenia i specjalistycznych kwalifikacji. Naprawa wtryskiwaczy Rzeszów z elementami piezoelektrycznymi to z kolei już tak zaawansowana technologicznie czynność, że w zasadzie nie ma sensu nawet próbować. Wtryskiwacze common piezoelektryczne wymagają często regeneracji stosu piezo, a tego we własnym garażu na pewno się nie zrobi.

Wymiana wtrysku jest bardzo droga, ale nawet jeśli twój wtrysk to element wyprodukowany przez takie firmy, jak Bosch, Delphi, Denso czy Siemens VDO Continental, regeneracja z roczną gwarancją na jakość pracy wtrysku nie będzie cię najpewniej zbyt dużo kosztowała. Ogranicza się ona bowiem przede wszystkim do dokładnego czyszczenia wtrysku oraz jego odpowiedniej regulacji. Nowoczesne wtryski sprawiły, że twój diesel już nie klekocze, a jego dźwięk coraz bardziej przypomina równą pracę silnika benzynowego. Żeby to jednak było możliwe, kalibracja wtrysków musi być idealna. Po zleceniu usługi regeneracji wtrysku profesjonalistom dostaniesz specjalny raport z testów, który udowadnia, że układ pracuje idealnie. Na dokumencie z testów będzie też nowy kod charakterystyki pracy wtryskiwacza.

12 miesięcy gwarancji bez limitu kilometrów. Więcej informacji: 662-149-697