Pompy wtryskowe nie należą do elementów, w przypadku których wymagane byłyby okresowe zabiegi konserwacyjne. Tym niemniej, tak jak wszystkie elementy wysokiej prowizji, pompy wtryskowe Łańcut mogą ulegać uszkodzeniom, co w przypadku elementów tego rodzaju oznacza zazwyczaj odstępstwa od normy liczone w promilach. Tym niemniej, zawsze jest wtedy potrzebna natychmiastowa regeneracja pomp wtryskowych, którą będzie w stanie przeprowadzić jedynie odpowiednio wyposażony i wykwalifikowany zespół

Profesjonalna regeneracja pomp wtryskowych Łańcut

Naprawa pomp wtryskowych jest zadaniem wymagającym zegarmistrzowskiej precyzji. Nowoczesne pompy typu commonrail, które praktycznie wyparły klasyczne rozwiązania, pracują z ciśnieniem przekraczającym poziom 2500 barów, przez co najdrobniejsze nawet niedoskonałości mogą przekładać się na ich nieodpowiednią pracę. Dlatego w każdym przypadku naprawa pomp wtryskowych Łańcut musi rozpoczynać się od zrobienia bardzo dokładnego rozpoznania stanu zastanego, co prowadzone jest przez naszych specjalistów z wykorzystaniem mikroskopów o dużym powiększeniu. Na podstawie takich oględzin oceniany jest koszt naprawy, który w większości zależny jest od tego, jakie części będą musiały być wymienione.

Skuteczny serwis pomp wtryskowych

Skuteczny serwis pomp wtryskowych jest w stanie zagwarantować swoim klientom, że zregenerowana pompa będzie działała w sposób zgodny ze specyfikacją producenta co najmniej przez okres 12 miesięcy. W tym czasie wszystkie naprawy wykonywane będą na koszt naszej firmy. Klient otrzymuje zawsze w pełni sprawny element, na co najlepszym dowodem jest raport ze specjalistycznych testów komputerowych pompy.

 

Naprawiamy pompy wtryskowe:

– Bosch common rail CP1, CP1H oraz CP3
– Delphi common rail DFP.1 oraz DFP.3
– Siemens VDO Continental common rail jedno i dwu-zaworowe
– Denso common rail HP2 oraz HP3

Testy przeprowadzamy na urządzeniu BOSCH EPS815. Do każdej regeneracji załączamy protokół z przeprowadzonych testów końcowych.

Wycena naprawy i weryfikacja uszkodzeń – 100zł brutto.

Naprawa pompy wtryskowej: 350zł brutto + koszt części zamiennych.
12 miesięcy gwarancji bez limitu kilometrów.
Więcej informacji: 662-149-697