Prowadzimy punkt przyjęć pojazdów w Krakowie przy ul. Jeżynowej 13 (boczna ul. Giedroycia). Zapewniamy transport pojazdów przeznaczonych do demontażu z terenu Krakowa i Małopolski.

Jeśli jesteś zainteresowany sprzedażą swojego pojazdu wystarczy wypełnić poniższy formularz lub prosimy o kontakt:798-128-128

Paliwo (wybierz poprawne)

Do złomowania pojazdu potrzebne jest:

  • dowód rejestracyjny, lub zaświadczenie z wydziału komunikacji potwierdzające dane pojazdu
  • karta pojazdu (jeżeli była wydana)
  • pojazd z czytelnymi numerami VIN, wraz z tablicami rejestracyjnymi
  • właściciel z dowodem tożsamości, lub osoba upoważniona przez właściciela (pobierz druk)

Zaświadczenie o złomowaniu pojazdu rozwiązuje polisę OC!!

Impresja to złomowanie pojazdów prowadzone w sposób wygodny i korzystny dla właścicieli samochodu wraz z zachowaniem należnej trosko o środowisko naturalne. Staramy się minimalizować formalności. Kasacja pojazdu prowadzona jest w oparciu o absolutnie niezbędne do tego dokumenty. Jeśli tylko samochód jest kompletny, jesteśmy w stanie niemalże od razu zaproponować konkretną sumę naszym Klientom, która ustalana jest w osobno dla każdego przypadku.
Złomowanie pojazdów Kraków obejmuje nie tylko pojazdy sprawne. Brak możliwości dojechania pojazdu na nasz auto złom nie stanowi dla nas problemu. Jako profesjonalny auto złom, posiadamy flotę lawet, dzięki którym możliwe jest zabranie samochodu z miejsca, gdzie został pozostawiony przez Klienta lub gdzie odmówił on posłuszeństwa.
Złomowanie pojazdów Kraków może dotyczyć również samochodów niekompletnych. W takich przypadkach auto złom wymaga, by do stacji demontażu zostały dostarczone elementy pozwalające na identyfikacje pojazdu w zakresie jego zgodności z przedstawionymi dokumentami. Oznacza to przede wszystkim możliwość odczytania numeru VIN.
Samochody niekompletne skupowane przez naszą firmę traktowane są indywidualnie dla każdego przypadku. Brak części wyposażenia lub niektórych elementów samochodu nie jest barierą dla jego sprzedaży, niezależnie od tego, czy braki powstały w wyniku wandalizmu, wypadku czy demontażu przez właściciela. Wszystkie skupowane samochody są wyceniane indywidualnie zaś ich realny stan jest przy takiej wycenie w pełni uwzględniany.
Zapraszamy do kontaktu telefonicznego z naszymi przedstawicielami lub do wypełnienia specjalnego formularza na stronie internetowej. Nasi doradcy przeanalizują przesłane dokumenty i skontaktują się z Państwem w celu złożenia oferty za pojazd.