• Zapewniamy transport pojazdów przeznaczonych do demontażu z terenu województwa podkarpackiego w tym powiatu łańcuckiego.
  • Zakupimy je natychmiast po ustaleniu ceny odkupu samochodu.
  • Skup aut firmowych, samochodów używanych od osób prywatnych, poleasingowych, lekko uszkodzonych blacharsko lub mechanicznie, po kolizjach, bez ważnego oc lub przeglądu.

Jeśli jesteś zainteresowany sprzedażą swojego pojazdu wystarczy wypełnić poniższy formularz lub prosimy o kontakt: 16-648-35-00 wew. 5

Paliwo (wybierz poprawne)

Do złomowania pojazdu potrzebne jest:

Dowód rejestracyjny

Jeżeli dowód rejestracyjny został zatrzymany przez Policję, należy uzyskać zaświadczenie potwierdzające ten fakt lub kopię dowodu rejestracyjnego z Wydziału Komunikacji i przedłożyć w momencie przekazywania auta do Stacji Demontażu Pojazdów. W sytuacji elektronicznego zatrzymania dowodu rejestracyjnego nie trzeba wybierać żadnych dokumentów!

Tablice rejestracyjne

W przypadku zniszczenia, zagubienia lub kradzieży tablic rejestracyjnych, należy przedłożyć oświadczenie potwierdzające ten fakt.

Karta pojazdu (jeżeli była wydana)

W przypadku, gdy karta uległa zniszczeniu lub została zagubiona, konieczne jest podpisanie stosownego oświadczenia.

Umowa kupna-sprzedaży pojazdu

W przypadku, gdy pojazd został zakupiony, ale nie jest jeszcze przerejestrowany, należy przedstawić umowę kupna-sprzedaży pojazdu. Jeżeli umów takich jest więcej, należy przedłożyć wszystkie – od pierwszego właściciela widniejącego w dowodzie rejestracyjnym, aż do ostatniego nabywcy, który przekazuje auto do Stacji Demontażu Pojazdów. Umowy muszą być czytelne, muszą posiadać wszystkie elementy niezbędne dla ważności umowy (Kodeks Cywilny).

INNE

W przypadku, gdy współwłaścicielem auta jest bank bądź firma leasingowa, należy przedstawić zgodę na zbycie pojazdu lub dokument potwierdzający zakończenie umowy kredytu bądź leasingu.

W przypadku śmierci właściciela lub współwłaściciela pojazdu konieczne jest przedstawienie postanowienia z Sądu

Właściciel z dowodem tożsamości, lub osoba upoważniona przez właściciela (wzór upoważnienia)

Zaświadczenie o złomowaniu pojazdu rozwiązuje polisę OC!!

Złomowanie aut w Łańcucie

Złomowanie pojazdu jest zazwyczaj przykrym obowiązkiem, ponieważ związane jest raczej z minimalizowaniem swoich strat, niż z uzyskiwaniem dodatkowych korzyści. Złomowany samochód to samochód zniszczony w wypadku lub nienadający się do eksploatacji z innego powodu i chociaż uzyskiwana przy złomowaniu kwota bywa pokaźna, na pewno nie jest ona wystarczająca do zakupu nowego auta. Impresja dokłada wszelkich starań, by złomowanie aut w Łańcucie zajęło jak najmniej czasu i odbyło się w sposób możliwie wygodny dla Klienta.

Złomowanie aut w Łańcucie z udziałem naszych ekspertów przebiega w ramach procedury wypracowanej w realiach codziennego działania firmy. Jest to procedura indywidualna, w której zawsze dochodzi do wyceny konkretnego pojazdu – nie mają zastosowania żadne sztywne cenniki, które ignorowałyby stan faktyczny pojazdu. Jeśli samochód jest kompletny, złomowanie aut w Łańcucie zawsze oznacza przekazanie gotówki do ręki Klienta w momencie przekazywania pojazdu. W przypadku samochodów zdekompletowanych oferowane są indywidualne warunki transakcji.

Cały proces jest w pełni profesjonalny i odpowiednio zabezpieczony od strony prawnej. Istnieje możliwość nieodpłatnego dojechania do miejsca, w którym samochód został pozostawiony i tam też będzie odebrany. Lokalizacja przeprowadzenia transakcji zawsze jest ustalana z Klientem, podobnie jak czas jej wykonania. Jesteśmy świadomi, że nasi Klienci mają swoją pracę i nie są dyspozycyjni cały dzień – dostosujemy się. W momencie spotkania nasz przedstawiciel będzie miał przygotowane zaświadczenie o złomowaniu pojazdu, za pomocą którego Klient będzie mógł załatwić wszystkie sprawy urzędowe związane z rejestracją i ubezpieczeniem złomowanego auta.