• ZapewniamyZapewniamy transport pojazdów przeznaczonych do demontażu z terenu województwa podkarpackiego w tym z Rzeszowa oraz powiatu rzeszowskiego.
  • Zakupimy je natychmiast po ustaleniu ceny odkupu samochodu,
  • Skup aut firmowych, samochodów używanych od osób prywatnych, poleasingowych, lekko uszkodzonych blacharsko lub mechanicznie, po kolizjach, bez ważnego oc lub przeglądu.

Jeśli jesteś zainteresowany sprzedażą swojego pojazdu wystarczy wypełnić poniższy formularz lub prosimy o kontakt: 16-648-35-00 wew. 5

Paliwo (wybierz poprawne)

Do złomowania pojazdu potrzebne jest:

  • dowód rejestracyjny, lub zaświadczenie z wydziału komunikacji potwierdzające dane pojazdu
  • karta pojazdu (jeżeli była wydana)
  • pojazd z czytelnymi numerami VIN, wraz z tablicami rejestracyjnymi
  • właściciel z dowodem tożsamości, lub osoba upoważniona przez właściciela (pobierz druk)

Zaświadczenie o złomowaniu pojazdu rozwiązuje polisę OC!!

Natychmiastowe złomowanie pojazdów Rzeszów

Kasacja pojazdów Rzeszów nie musi być skomplikowana. Może być za to bardzo dochodowa. Stacja demontażu pojazdów Impresja oferuje wszystkim swoim klientom skup eliminowanych z ruchu samochodów za gotówkę. Wszystkie transakcje mają charakter indywidualny, a nasz auto złom Rzeszów przyjmuje także bardzo zniszczone pojazdy po wypadkach oraz auta zdekompletowane. Zapewniamy transport do naszej stacji demontażu pojazdów

Nieskomplikowany auto złom Rzeszów

Nasz auto złom Rzeszów dba o to, by złomowanie pojazdów Rzeszów było proste, szybkie i wygodne dla Klienta. Chęć oddania samochodu na nasz szrot Rzeszów można zgłosić za pomocą specjalnego formularza internetowego, w którym istnieje możliwość dołączenia zdjęć lub dokumentów do pojazdu. Jeśli się to uda, sam proces przekazania samochodu będzie już tylko formalnością. Gotówka za pojazdy kompletne zostanie przekazana od razu w dniu odbioru auta, zaś niezbędne do wyrejestrowania i wycofania polisy OC dokumenty dotrą pocztą w przeciągu 3 dni roboczych. Niniejsze dokumenty opatrzone będą datą przekazania pojazdu do stacji demontażu Impresja. Na odbiór samochodu w Rzeszowie i okolicach można umówić się z naszymi pracownikami w dogodnym dla Klienta terminie.
Auto złom Rzeszów przyjmuje pojazdy całe oraz uszkodzone w różnym stopniu, także całkowicie zniszczone i niekompletne. Stacja demontażu Rzeszów wymaga jedynie, by kompletne były dokumenty pojazdu oraz możliwy był do odczytania numer VIN.
Złomowanie pojazdów Rzeszów to także możliwość odzyskania części zapłaconych składek za ubezpieczenie OC i AC. W momencie przekazania samochodu firmie Impresja następuje z mocy prawa zakończenie okresu ubezpieczenia. W oparciu o wystawione przez nas dokumenty Klient musi tylko  dokończyć wszelkie formalności związane z odzyskaniem pieniędzy za niewykorzystany okres ubezpieczenia poprzez zgłoszenie się do swojego agenta ubezpieczeniowego Rzeszów i wypełnienie wniosku o zwrot niewykorzystanej kwoty z polisy.