Zapewniamy transport pojazdów przeznaczonych do demontażu z terenu województwa podkarpackiego w tym z terenów dawnego województwa przemyskiego.

Jeśli jesteś zainteresowany sprzedażą swojego pojazdu wystarczy wypełnić poniższy formularz lub prosimy o kontakt: 16-648-35-00 wew. 5

Paliwo (wybierz poprawne)

Do złomowania pojazdu potrzebne jest:

  • dowód rejestracyjny, lub zaświadczenie z wydziału komunikacji potwierdzające dane pojazdu
  • karta pojazdu (jeżeli była wydana)
  • pojazd z czytelnymi numerami VIN, wraz z tablicami rejestracyjnymi
  • właściciel z dowodem tożsamości, lub osoba upoważniona przez właściciela (pobierz druk)

Przystępne złomowanie pojazdów Przemyśl

Stacja demontażu pojazdów Impresja obejmująca zasięgiem swojej działalności tereny Przemyśla pozawala odzyskać część kosztu samochodu w czasie jego złomowania. Nasz auto złom Przemyśl przyjmuje samochody kompletne oraz zdekompletowane niezależnie od powodu niekompletności, co obejmuje także poważne wypadki. Do każdego przypadku podchodzimy w pełni indywidualnie i jesteśmy w stanie zorganizować transport pojazdu z Przemyśla do naszej siedziby.

Auto złom Przemyśl szybko i sprawnie

Cenimy czas naszych Klientów, dlatego zaoferowaliśmy osobom zainteresowanym naszymi usługami specjalny formularz kontaktowy oraz numery telefonów naszych przedstawicieli. Złomowanie pojazdów Przemyśl z użyciem formularza pozwala na przesłanie zawczasu wszystkich niezbędnych dokumentów. Kolejno Klient otrzymuje propozycje odkupu pojazdu od naszego przedstawiciela. Przez telefon można się umówić na spotkanie oraz na odbiór samochodu, który w samym Przemyślu i jego okolicach zostanie zrealizowany bez dodatkowych opłat. Ważne jest, by Klient posiadał komplet dokumentów do pojazdu, a jego stan techniczny umożliwiał weryfikację numeru VIN.
Formalności, jakie musi przeprowadzić auto złom Przemyśl, realizowane są szybko i sprawnie. Kasacja pojazdów Przemyśl oznacza otrzymanie przez właściciela pojazdu dokumentów potwierdzających ten fakt na których widnieje zawsze data faktycznego przekazania pojazdu. W tym momencie następuje również przerwanie biegu ubezpieczenia samochodu, jednakże wymaga ono zgłoszenia się do swojego agenta ubezpieczeniowego z tzw. zaświadczeniem o demontażu pojazdu, które otrzymuje Klient od stacji demontażu pojazdów Impresja Przemyśl. Dzięki niniejszemu dokumentowi Klient ma możliwość ubiegania się o zwrot części składki przypadającej na niewykorzystany okres składkowy.