Regeneracja turbosprężarek Leżajsk

 

Turbosprężarki to urządzenia, które nie powinny się psuć. Są one jednak niestety bardzo delikatne, przez co zwlekanie z wymianą oleju smarującego ich części lub modyfikacje w pojazdach, gdzie są wykorzystywane, jak również usterki innego osprzętu mogą prowadzić do powstawania uszkodzeń. Konieczna jest wtedy regeneracja turbosprężarek Leżajsk. By ten niejednokrotnie kosztowny proces był przeprowadzony w sposób skuteczny i nie spowodował powrotu do warsztatu po kilku miesiącach, trzeba zaufać ludziom, którzy wiedzą co robią i którzy posiadają odpowiednie wyposażenie.

Naprawa turbosprężarek Leżajsk

Regeneracja turbosprężarek Leżajsk jest procesem o wybitnej precyzji. Za pomocą mikroskopów cyfrowych oceniamy, które elementy działają nieprawidłowo i mogą wymagać regeneracji lub wymiany. Wykorzystujemy specjalne myjki wysokociśnieniowe, śrutowe piaskarki oraz narzędzia ultradźwiękowe, dzięki którym możliwe jest idealne oczyszczenie najdrobniejszych nawet elementów turbiny. Kiedy wszystkie elementy zostały już zweryfikowane pod względem ich jakości, konieczne jest wyważenie wolnoobrotowego wałka turbosprężarki oraz koła kompresji. Dokładność tej czynności przełoży się potem na parametry urządzenia i każde odchylenie od perfekcyjnych parametrów sprawi, że turbina będzie się szybko zużywać. Nasi pracownicy wykorzystują dla odpowiedniego wyważenia sprzęt specjalistyczny o wartości porównywalnej z nowymi samochodami, a po złożeniu rdzenia turbiny dokonują dodatkowych testów symulujących normalną pracę urządzenia. W ten sposób jesteśmy w stanie zagwarantować, że regeneracja turbosprężarek Leżajsk będzie skutkowała uzyskaniem urządzenia równie dobrego, co element nowy.

Nasz serwis pojazdów opieramy przede wszystkim o wieloletnie doświadczenie całego naszego zespołu, dzięki któremu turbiny z Leżajsk trafiają w dobre ręce. Oferujemy konsultacje z zakresu odpowiedniego dbania o swoje samochody, ze szczególnym uwzględnieniem tego, by turbiny były w nich bezpieczne.

12 miesięcy gwarancji bez limitu kilometrów. Więcej informacji: 662-149-697